Reklamní sdělení
JMK spokojenost zaručena https://www.pet-shop-jmk.czNabízíme kvalitní a bezpečné postroje pro papoušky, které jsou navrženy podle jejich potřeb..
Cepelsnakeshttps://www.uzovka-cervena.czChov a prodej barevných forem užovky červené , heterodonů, Krajty královské a korálovek
Hračky Modely Stavebnicehttps://www.domovshop.czProdej dřevěných hraček, stavebnic, sběratelských modelů, nábytkového kování a domácích potřeb.

 

Petra a Miloš Náchod

"Díky za dovolenou provoněnou bylinkami, výbornou kuchyní, pohodovou obsluhou, profesionální masáží."

Dana Vosátková

"V červnu jsme tady prožili moc hezký víkend plný dobrého jídla a výborného vínka. Masáže byly naprosto úžasné. Majitelé naprosto pohodoví lidé. Rádi se sem vracíme. Dnes opět velká spokojenost s masážemi i moc dobrým jídlem. Těšíme se až sem opět zavítáme."

Milan, Zdeňka a Daník

"Je to tady moc hezké. Byli jsme tu s malým vnoučkem a vše bylo v pořádku. Masáže příjemné, určitě se tu ještě zastavíme."

Gabriel Brož

"Dal jsem si tady burger s hranolky. Je to ten s názvem "Burger jako kráva" Velice mě ale překvapil a opravdu jsem si na něm pochutnat. Domácí ovocné knedliky byli rovněž výborné. Obsluha příjemná. Na bistro ve vesnici opravdu dobrý a dle mého si zaslouží 5 stars.”

Jarda Pajskr

“Dnes jsem náhodou narazil na Bistro u Matýska. Dal jsem si osvěžující polévku Gazpacho, burgra s hranolky a jako moučník levandulovou bábovku. Na bistro ve vesnici dost dobrý. Mají dostatečný výběr jídel, nápojů a velice útulné a klidné prostředí, a samozřejmě příjemná obsluha. Je to určitě příjemná zastávka. Nejen pro cyklisty, kteří jsou zde vítáni, jak dokazuje speciální parkoviště pro kola. Takže jestli pojedete někdy přes Dědibaby, tak víte kde zastavit.”

Václav Matějka

“Skvělý zážitek! Zastavil jsem se tady na cyklovýletě z Prahy do Mělníka a určitě ne naposled. Bistro leží přímo na Vltavské cyklostezce č. 7, je to takový domeček s dvěma košatými stromy, venkovním posezením a pečlivě udržovanou zahrádkou. Prostředí je útulné a svěží, obshluha příjemná a jídlo výborné - já jsem si dal zelňačku a guláš. A ceny jsou opravdu lidové - poměr cena/výkon je naprosto luxusní :-) Až pojedete kolem, určitě se tady zastavte - nebudete litovat!”

Martia a Jindřiška

"Děkujeme za příjemně prožitý víkend. Krásná příroda, opravdový RELAX :-) Masáže dokonalé. Jídlo výborné. Majitelé ochotní a příjemní. Přejeme hodně spokojených zákazníků."

Jana a Hanka

"Strávili jsme zde velmi krásný víkend. Majitelé naprosto úžasní, milí, vstřícní... Jídlo, ubytování massáže - vše na 1. Určitě si tento pobyt zopákneme. Velké díky!."

Anička a Michal

"Děkujeme za nádherný víkend, příjemné ubytování, vstřícní majitelé, úžasné masáže a dobré jídlo. Moc krásné okolí. Doporučujeme zámek Veltrusy s krásným rozlehlým parkem a výbornou restaurací."

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah