Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

 

Informace o ubytování

Ubytování nabízíme v nově zrekonstruovaných a moderně zařízených pokojích. Pokoje mají k dispozici LED TV a WIFI. K dispozici jsou hostům 2 pokoje (1x dvoulůžkový a 1x třílůžkový) nebo apartmány s vlastní kuchyňkou. Do pokojů je možná přistýlka. Celková kapacita našeho penzionu je 5+2 osob. Ubytovaným hostům nabízíme stravování formou snídaně či polopenze. Obědy pak jsou k dispozici výběrem z jídelního lístku v našem bistru.

                                               

U penzionu na zahradě se nachází hřiště s prolézačkami, skluzavkou, houpačkami, pískovištěm, domečkem pro děti a spoustou dalších herních prvků. V létě je k dispozici zahradní sprcha. V našem penzionu dále nabízíme venkovní altánek s posezením, gril k zapůjčení, úschovnu kol a dalších vozítek.

                                               

Okolo penzionu je krásně upravená zahrada s jednotlivými relaxačními zónami, které mohou ubytovaní využívat k relaxaci a odpočinku.

                                             

Samozřejmostí je pak připojení k Internetu zdarma prostřednictvím bezdrátové sítě Wifi. Vzhledem k tomu, že se chceme zaměřovat zejména na sportovce a rodiny s dětmi, je náš penzion nekuřácký. Kuřáci mají k dispozici vyhrazená místa.

 

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah