Reklamní sdělení
Jóga Brno a Tišnovhttps://www.jogaeva.czJóga v Brně a Tišnově pro začátečníky, pokročilé, těhotné a po porodu. Kurzy, semináře a pobyty.
Hokejové Kralupyhttps://www.hokejovekralupy.czJedno město, jeden tým. Pojďme se spojit!
Oblíbená kosmetikahttps://www.faberlickatalog.czVýrobky šetrné k pokožce, které si zamiluješ. Neváhej ! DÁREK pro tebe 820 Kč ! Na tvůj nákup !

 

Informace o ubytování

Ubytování nabízíme v nově zrekonstruovaných a moderně zařízených pokojích. Pokoje mají k dispozici LED TV. K dispozici jsou hostům 2 pokoje se společným sociálním zařízením nebo apartmány s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita našeho penzionu je 5+1 osob. Ubytovaným hostům nabízíme stravování formou snídaně či polopenze. Obědy pak jsou k dispozici výběrem z jídelního lístku v našem bistru.

                                               

Penzion má na zahradě hřiště s prolézačkami, skluzavkou, houpačkami, pískovištěm, domečkem pro děti a spoustou dalších herních prvků. V létě je k dispozici zahradní sprcha. V našem penzionu dále nabízíme venkovní altánek s posezením, gril k zapůjčení, úschovnu kol a dalších vozítek.

                                               

Okolo penzionu je krásně upravená zahrada, kterou mohou ubytovaní využívat k relaxaci a odpočinku.

                                             

Samozřejmostí je pak připojení k Internetu zdarma prostřednictvím bezdrátové sítě Wifi. Vzhledem k tomu, že se chceme zaměřovat zejména na sportovce a rodiny s dětmi, je náš penzion nekuřácký.

 

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah