Reklamní sdělení
Dogsport - nejen pro psí sportovhttps://www.dogsport.czNabízíme specializovaný sortiment nejen pro psí sportovce. Zakázkovou výrobu, poradenství.
Zlatnictví Helenahttps://www.zlatnictvihelena.czprodej šperků ze zlata a stříbra,výroba na zakázku ,snubní a zásnubní prsteny, diamantové šperky
TriBos- vše na jednom místěhttps://www.tribos.czSlužby a produkty pro koně i psy. (Výměna zipů, psí matrace, oprava a čištění dek s impregnací)

 

Informace o ubytování

Ubytování nabízíme v nově zrekonstruovaných a moderně zařízených pokojích. Pokoje mají k dispozici LED TV. K dispozici jsou hostům 2 pokoje se společným sociálním zařízením nebo apartmány s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita našeho penzionu je 5+1 osob. Ubytovaným hostům nabízíme stravování formou snídaně či polopenze. Obědy pak jsou k dispozici výběrem z jídelního lístku v našem bistru.

                                               

U penzionu na zahradě se nachází hřiště s prolézačkami, skluzavkou, houpačkami, pískovištěm, domečkem pro děti a spoustou dalších herních prvků. V létě je k dispozici zahradní sprcha. V našem penzionu dále nabízíme venkovní altánek s posezením, gril k zapůjčení, úschovnu kol a dalších vozítek.

                                               

Okolo penzionu je krásně upravená zahrada s jednotlivými relaxačními zónami, které mohou ubytovaní využívat k relaxaci a odpočinku.

                                             

Samozřejmostí je pak připojení k Internetu zdarma prostřednictvím bezdrátové sítě Wifi. Vzhledem k tomu, že se chceme zaměřovat zejména na sportovce a rodiny s dětmi, je náš penzion nekuřácký. Kuřáci mají k dispozici vyhrazená místa.

 

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah