Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

 

Naše motto:

Jsme rodinné Bistro & Caffé s přátelskou atmosférou, dětským hřištěm a spoustou domácích dobrot. Zakládáme si na výborné italské kávě, poctivě a s láskou připravovaných pokrmech ze surovin převážně od místních dodavatelů. Vyhlášenou specialitou našeho bistra je Matýskův "burgr jako kráva" který připravujeme ze 100% přírodních surovin bez "éček" a jiných dochucovadel a právě to dělá z našich burgrů dokonalý gastronomický zážitek.

Byli jste zklamáni s kvalitou služeb a jídla v jiných občerstveních? U nás se bát nemusíte! U nás nekoupíte "levné" a nekvalitní nápoje a potraviny a ani z takovýchto surovin nepřipravujeme naše jídla. U nás preferujeme místní dodavatele kvalitních surovin a z těchto kvalitních surovin bez "éček" taktéž jídla připravujeme. U nás nedostanete na stůl "chemickou laboratoř", ale poctivé a s láskou připravené pokrmy o kterých jsme přesvědčeni, že můžeme bez výčitek dát i našemu malému synovi a i Vašim dětem. A dětem patří to nejlepší!

U nás je espresso opravdové espresso, kuřecí řízek je opravdový řízek z kuřecího masa, ovocné knedlíky jsou poctivě naplněné opravdovým ovocem a chutnají jako od babičky, naše vyhlášené plněné bramborové knedlíky jsou z brambor a nikoliv z prášku a točená limonáda je opravdová limonáda vyráběná z podílu ovocné šťávy a ne z dehtu a chemie.

Přijďte se sami přesvědčit, že za své peníze dostanete u nás to nejlepší a věříme, že budete spokojeni.

Závěrem bychom se chtěli omluvit všem, kteří dávají přednost ceně před kvalitou...

 

Zahradní bistro:

Naše zahradní bistro je v provozu od prvních jarních dní do září. V našem rodinném bistru se můžete těšit na výborné točené pivo Regent, točené limo Top Topic nebo Kofolu, domácí limonády, poctivou domácí kuchyni i smaženou klasiku, grilované speciality a jiné dobroty.
Vzhledem ke své poloze je naše bistro sezóně zaměřené především na cyklisty, kterým nabízíme nejenom odpočinek a velký výběr jídel a nápojů, ale můžeme nabídnout i základní vybavení a servis jízdních kol.
Věříme, že v horkých dnech Vám zajisté přijde vhod příjemné a ničím nerušené posezení ve stínu akátů či osvěžení pod zahradní sprchou. Zastavte se a vyzkoušejte!

 

Stylová kavárna:

Naše nově otevřená kavárna je v provozu celoročně a můžete si zde vychutnat lahodnou italskou kávu a jiné oblíbené speciality našeho bistra. Rádi Vám připravíme lahodné espresso, cappuccino, latté machiato a jiné kávové speciality, poctivé farmářské burgry, smažené dobroty a jiné speciality z našeho jídelního lístku. V malém ale útulném a příjemném prostředí si můžete posedět a popovídat s přáteli. V zimních měsících je kavárna otevřena po předchozí telefonické domluvě. 

 

  • Projíždíte na kole nebo na koni?
  • Procházíte pěšky?
  • Nemáte kam vyrazit s dětmi?
  • Procházíte se s pejskem?
  • Chcete jen tak posedět a občerstvit se?

Pak jsme tu právě pro Vás !  Zastavte se a přijďte se přesvědčit !

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah