Reklamní sdělení
Grafika Gongihttps://www.gongi.czVýroba a prodej dárkových předmětů
Pro Hippo - Stable Shophttps://www.prohippo.comJezdecké potřeby a krmiva v areálu Stáje Kašov
Dogsporthttps://www.dogsport.czNabízíme specializovaný sortiment nejen pro psí sportovce.

 

Relaxace a odpočinek

Součástí našeho penzionu je i Relaxační a masážní studio. V příjemném a provoněném prostředí si můžete odpočinout a příjemně zrelaxovat Vaše tělo i mysl. Příjemné provoněné prostředí a relaxační hudba uvolní Vaše tělo a navodí báječnou náladu. Naše studio nabízí opravdový požitek pro Vaše smysly. Nechte se rozmazlovat a hýčkat profesionální masérkou s vynikajícím hodnocením.

Masáže

Masáže jsou považovány za nejstarší, nejpřirozenější způsob léčby. Jsou velmi příjemnou metodou, jak zlepšit celkový stav organismu. Výsledkem je vždy úleva a uvolnění. Kvalitní relaxační masáž dodá uvolnění nejen vašim svalům, ale především mysli. Každý člověk žijící a pracující v civilizovaném světě by si takovou masáž měl dopřát minimálně jednou týdně. Masáže napomáhají lepšímu prokrvování tkání, přirozeně odstraňují ztuhlost svalů a uvolňují vnitřní napětí. Zlepšují dýchání a podporují trávení. Posilují přirozenou obranyschopnost organizmu, imunitní systém a zkracují regenerační fázi po vyčerpání a námaze. Působí proti stresu a napomáhají klidnějšímu spánku. výsledkem je vždy úleva a uvolnění. 
V našem Relax-studiu si můžete vybrat z nepřeberného množství masáží od klasických sportovních či relaxačních, přes speciální masáže šíje,obličeje, těhotenskou masáž či masáž proti celulitidě masáž až po luxusní procedury jako jsou například medová detoxikační masáž, kokosová masáž, čokoládová masáž, či zlatou masáž arganovým olejem nebo wellness rituál Tokoriky. Velice příjemné a omlazující je i alginátová omlazující maska na obličej s regeneračním efektem či exkluzivní regenerační ošetření rukou či nohou.
Veškeré masáže jsou profesionální a s příslušnou certifikací. Na masáže používáme výhradně 100% přírodní oleje české značky Nobilis Tilia.

Infrasauna

Součástí Relax-studia je také infrasauna se světelnou terapií. Infrazáření na naše tělo působí velmi blahodárně, neboť při pobytu v infrasauně produkují speciální topidla tzv. zdravé infračervené teplo. Ve skutečnosti však jde o světlo ve vlnových délkách, při kterých již není lidským okem viditelné. Toto záření pak naše těla přijímají a to do hloubky až 4 cm. Na rozdíl od klasické finské sauny, kde tělo přijímá teplo z okolní teploty vzduchu, je organizmus prohříván rovnoměrně po celém jeho povrchu, mnohem rychleji a intenzivněji. Tím zlepšuje krevní oběh, roztahuje tkáně a blahodárně tak působí na kompletní zdraví člověka.
Infrasauna tak pomáhá nejen zlepšovat naše zdraví a předcházet vážným nemocem, jako je cukrovka, onemocnění srdce a mnohé další, ale velmi pozitivně působí na sílu a vitalitu celého organizmu uvnitř i na povrchu. Vysoce efektivní je při léčbě různých kožních onemocnění, jako jsou ekzémy, lupénka nebo akné. Při pocení rovněž odumírají staré kožní buňky, díky čemuž se kůže vypíná a ozdravuje a účinně tak můžete bojovat např. s celulitidou a dosáhnout celkově mladistvějšího vzhledu.

Cvičení

Další možností jak zrelaxovat tělo je i cvičení. V našem Relax-studiu  máte možnost zacvičit si idividuáně např. na rotopedu, míčích apod.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah